מאמרים וכתבות

מאמרים וכתבות על מוצרי קד"מ ופרסום

ChinaTiv הינה חברה מובילה באיתור מוצרים מתקדמים, בייבוא ובבניית מיזמים עסקיים עבור חברות המעוניינות לאתר ,ליצר ולייבא מוצרים דיגיטאליים ומוצרים יחודיים מוצרי פרסום, מקדמי מכירות, גימיקים פרסומיים ורעיונות שיווקיים שיקדמו את העסק שלך צעד נוסף קדימה כל מוצרינו מיובאים בבלעדיות מהמזרח ומהעולם.

מוצרי קד"מ
מוצרי קידום מכירות מכונים גם קידום מותג. זהו מונח המתאר מהלכי שיווק שנועדו להשלים פעולות יחסי ציבור ופרסום. הראיה היא שקידום מכירות מתאים לחיזוק המסרים הפרסומיים והשיווקיים באמצעות פעולות שונות וממוקדות כמו משלוח מתנות לחג לעובדים, הפקת אירועים וכנסים והפצת מוצרי פרסום. מוצרי קידום מכירות מתאימים להשלמת פעולת הפניה וההגעה לצרכנים ולקהל היעד. קד"מ נקרא בפי אנשי שיווק ופרסום BTL ופירושו Below the Line. פעולות קידום מכירות מיועדות להגברת המכירות בנקודה מסוימת ולהעלאת המודעות למוצר או לשירות.
 
מוצרי קד"מ, מוצרי קידום מכירות, קידום מכירות דוגמאות לתהליכי קד"מ ומוצרי קידום מכירות
מתן חסות לאירועים הם דרך אחת לעשות זאת. מותגי ענק בארץ ובחו"ל שואפים לקיים אירועים שנתיים כמו כפר המוזיקה של קוקה קולה, או רד בול  .
חלוקת מוצרי פרסום כמו גימיקים ממותגים, עטים, תיקים, מחזיקי מפתחות, מחברות נייר ומנשרים למיניהם. לעיתים מדובר בחלוקה של דיילים ולעיתים מדובר בעמדת הדגמה נייחת.
דיוור ישיר של חומרים שיווקיים דוגמת קטלוג, וובקי פלייר דיגטלי או קופונים וכדומה.
העברת מסרים שיווקיים על ידי אומנים שונים. להטוטנים, ליצנים, והולכי קביים. זאת במהלך פעילות קידום מכירות או באירועי השקה.
הכנסת תכנים שיווקיים לתוכניות טלוויזיה ורדיו, שאינם תשדירי פרסומת או חסות.
הסברה פנים ארגונית מיועדת להטמיע מסרים טוב ומהר יותר בקרב העובדים.
 
איך נעזור לכם להפיץ מוצרי קידום מכירות
פעילות שיווקית בנקודת המכירה מסייעת להגביר את שיעור המכירה ולהשפיע על מודעות לשירות או מוצר מסוים. פעילות הקד"מ יכולה להיות חלוקה של מוצרי פרסום ופריטים ממותגים בהתאם למסרי החברה. אפשרות נוספת היא מתן ערכת התנסות, טעימות או הדרכה בנוגע למוצר. ניתן למנף את ההתמקמות בנקודה בקרבת המוצר ולהציע ללקוח הסברים על מבצעים שונים, ולחשוף אותו בפני מוצרים נוספים.
 
העברת החוויה
כשמתכוונים ליצור אירוע של חלוקת מוצרי קידום מכירות רצוי לבחור דיילים ודיילות בעלי התלהבות מהמוצר ומהשימוש בו. המסר הפרסומי והשיווקי עובר בצורה טובה הרבה יותר במידה והדייל מסייע להחדיר בעצמו את ההתלהבות אל הלקוח. דייל טוב הוא דייל שמסוגל להתאים את מוצרי הפרסום הקיימים ברשותו לצרכים של האדם שמולו. אלמנטים חווייתיים תורמים להעצמת ההשפעה של האירוע על הלקוח.
 
מוצרי קד"מ - מהם המוצרים האהובים ביותר?
ישנם מספר רב של מוצרי פרסום. לכל אחד מהם היתרונות שלו. ניתן להשיג בעצם כל דבר ולמתג אותו בהתאם לצורך. אביזרי מחשב, מחזיקי מפתחות, מחברות ועטים ממותגים עם לוגו הם כמה מוצרי קידום מכירות הנפוצים ביותר. מוצרים אלה הם מהמוצרים המבוקשים ביותר ולכן סביר שהלקוח יעשה שימוש בכול אחד מהמוצרים. ניתן למצוא מוצרי פרסום נוספים כגון תיקים, שעונים, לוחות שנה, הכוללים ייצוגים חזותיים של המותג או המסרים שלו. היתרון בחלוקה של מתנות לחג ומתנות לעובדים הוא שיש בהם כדי להודות להם על התרומה שלהם להצלחת המותג. הרי כולם אוהבים לקבל מתנות, ובטח שדברים שימושיים ויעילים שהם צריכים.

מהם מוצרי הפרסום הפופולריים ביותר?
אין בהכרח מוצר אחד טוב מאחר, כל מוצר על פי המטרה שלה הוא נועד, האם זו מתנה אישית ? האם זה לחלוקה בכנס? מתנה למשרד? מתנה למטבח וכד'
המוצר המוביל בתחום הוא כמובן עט ממותג עם לוגו , בשל העובדה שהצורך בעטים הוא בלתי נדלה ומכיוון שעטים עוברים מיד ליד החשיפה היא לכמות לקוחות גדולה הרבה יותר ממספר העטים שחולקו בפועל . נקודה למחשבה: העט הטוב ביותר הוא לא בהכרח הזול ביותר אלא זה שיכתוב לאורך זמן רב יותר וימשיך לזמן ארוך יותר את תהליך הפרסום!
מוצרים נוספים הם מוצרי נייר ממותגים כגון מחברות עם לוגו ומיתוג, קוביות ממו עם לוגו, דיסק און קי עם לוגו או דיסק א
ון קי יצודת ממוק קארד ת מוצרי יואסבי לשולחן, עכבר אלחוטי עם לוגו, משטח לעכבר, 
 
אילו מוצרי פרסום מומלצים לדעתכם עבור עסק חדש שרוצה להתפרסם?
עסק חדש צריך חשיפה ולכן מומלץ מוצר לחלוקה המונית (כמובן בהתאמה אישית לצרכי העסק), מוצרים כגון: עטים , מרקרים, מחזיקי מפתחות, מוצרי נייר , דיסק און קי מתכתי או דיסק ממורי קארד ,תיק אלבד , פאוור בנק ומטעני חרום מסוגים שונים, וכד'.
 
האם אתם יכולים לעזור לי בעיצוב לוגו לעסק שלי?
כמובן, אנו נעזור לכם ברעיונות מיתוג שונים בהתאם לתקציבכם ונעניק פתרון ומענה מלא לכל צרכי הלקוח
 
מהי הכמות המינימלית להזמנה?
מוצרים קטנים , כגון: דיסק און קי מדגמים שונים מעשרות יחידות עד אלפים , עטים ומחזיקי מפתחות בין 500-1000 יח'
 
אני מעוניין ברכישת מתנה לכל העובדים שלי- מה עדיף תיק למחשב או שעון יד?
כמובן בהתייחס להעדפה אישית , סביר שתיק למחשב יהיה מתנה שיותר קל להתאים לכלל העובדים , מכיוון ששעון יד בדרך כלל מהווה גם סוג של תכשיט ולכן קשה לרצות את טעמם של כלל העובדים.
 
כמה זמן מראש כדאי להזמין מתנות לחגים?
רצוי להזמין כחודש מראש, על אף שזמן האספקה הוא לכל המאוחר 7 ימים , זאת מכיוון שהמוצרים בתקופות אלו אוזלים בקצב מהיר מהמלאי וסביר שככל שנתקרב לחג המוצרים החדשים והפופולאריים ביותר לא יהיו זמינים.
בהזמנות מיוחדות (כלומר הזמנה בהתאם לדרישת הלקו ח בייבוא מיוחד) יש להזמין לפחות 60 יום מראש.

דיסק און קי !
גם נקרא בשמות שונים : זכרונות ניידים, זיכרונות ניידים, זיכרון נייד, זכרון נייד, איך לבחור זיכרון נייד, איך לבחור זכרון נייד, זכרונות ניידים מומלצים, , דיסק על מפתח, זיכרון נייד USB, החסן נייד USB, זיכרון פלאש, זיכרון נישא, זיכרון הבזק, דיסקון, כרטיס הבזק, דיסקון כיס, התקן קליפ, קרוזר, דיסקונקי, דיסק קון קי, דיסק-און-קי, דיסקאונקי, התקן צ'אמפ, סטיק זיכרון, התקן אגודל, מדריך קנייה, disk-on-key, diskonkey, disc-on-key, disconkey, clipdrive, cruzer, jump drive, memory stick, thumbdrive, mass storage device, sandisk, kingston, corsair.דיסק או קארד, כרטיס יואסבי, כרטיס דיסק און קי, דיסק און קי יצוק, דיסק בצורה, דיסק מעץ, memo card, disk on card, rubber usb, usb memo flash, metal usb disk
אם אתם מהססים לרכוש דיסק און קי ולא יודעים מה באמת תעשו איתו, תחשבו על כל השימושים הבאים שהוא יהיה לכם לעזר:
העברת מידע וגיבוי מידע - השימוש הנפוץ ביותר בזכרונות ניידים הוא לאחסן בהם קבצים, כגון: מסמכים, תמונות, סרטונים, שירים ועוד. תחשבו, לדוגמא, שאם אין לכם יותר מקום פנוי בדיסק הקשיח תוכלו תמיד להעביר חלק מהתוכן שלו לזיכרון הנייד. דוגמא נוספת היא העברת קבצים ממחשב למחשב במהירות, ללא הצורך להתעסק עם צריבות דיסקים, העברת הדיסק הקשיח בצורה פיזית או אפילו יצירת רשת פנימית לשיתוף קבצים. וכן, דיסק און קי יכול לשמש גם כאמצעי לגיבוי מידע, ככה שאם אתם עומדים לפרמט את המחשב או לבצע פעולה כלשהי שמסכנת את הקבצים שלכם, תמיד תוכלו לגבות את המידע הרגיש על-גבי זיכרון נייד.
הגנה על מידע - כפי שכבר הזכרנו, זכרונות ניידים שונים מגיעים עם מערכת הגנה מוצפנת בסיסמא או שיטת אבטחה אחרת שנועדה לחסום גישה לתוכן שבתוכם למי שאינו מורשה לכך. כתבתם מסמך סודי או צילמתם תמונה אישית ואתם לא רוצים שהם יגיעו לידיים הלא נכונות? תוכלו להיעזר בשיטות ההגנה השונות שיש לזיכרונות הנידיים להציע.
טיפול בתקלות מחשב - חנויות מחשבים ואנשי מחשבים רבים נעזרים בזכרונות ניידים כדי לאחסן בתוכם תוכנות ועזרים לטיפול בתקלות מחשב שונות. בין הפתרונות תוכלו למצוא: תוכנות להסרת וירוסים, כלים לשחזור המערכת, יישומים להגדרות שונות במחשב, עזרים לתיקון בעיות במחשב ואפילו מערכות הפעלה שלמות. אם הזמנתם טכנאי מחשבים בעבר לבטח ראיתם אותו מגיע עם קופסת דיסקים כבדה, אך היום סביר להניח שתראו אותו עם דיסק און קי מרשים. גם אנחנו, בתור חנות מחשבים שמתעסקת בין היתר בטיפול בתקלות ותיקון שגיאות, נעזרים בדיסק און קי או שניים לצרכים האלו.
שימוש לצרכי עבודה - הדיסק-און-קי יכול לשמש אתכם גם לצרכי עבודה, לשמל כאשר עליכם לעבוד על מסמך מהבית לאחר שחזרתם מהמשרד, אך אתם צריכים להמשיך מהנקודה שבה הפסקתם לכתוב אותו, אז אתם מעבירים אותו לדיסק און קי. בנוסף, הדוגמא הזאת פועלת גם להפך, אם למשל עבדתם על מצגת מושקעת מהמחשב הביתי ורציתם להראות אותה לבוס שלכם אצלו במשרד.
שימוש כנגן מוזיקה - נגני מוזיקה מודרניים מגיעים עם חיבור USB מובנה על-מנת לאחסן בתוכם שירים מהמחשב. אם יש לכם נגן MP3 עם חיבור USB, שימו לב שאופן העתקת השירים מתבצעת בדיוק כמו העתקת קבצים רגילה, לכן חברות רבות ניצלו את הפוטנציאל ובזכותן יש לנו נגנים כמו iPod Shuffle, Creative MuVo, Philips GoGear ועוד. לא רק זה, אלא שגם זיכרון נייד USB סטנדרטי יכול לשמש נגן שירים, אם, לדוגמא, יש לכם אפשרות חיבור USB ברדיו של הרכב. בנוסף על כך, היות וחיבור USB הוא חיבור חשמלי לכל דבר, הוא יכול לספק מספיק כוח חשמלי בעזרת המחשב כדי להטעין את המכשיר רק על-ידי חיבורו למחשב. הפעולה דומה גם במכשירים סלולריים מודרניים, כמו Samsung Galaxy S ו-Apple iPhone.
הפעלת תוכנות ללא התקנה - בעידן הנוכחי, שלא כמו בעבר, אנו לא חייבים להתקין כל תוכנה שאנו מורידים וישנן כאלו שרצות ללא התקנה. תוכנות אלו נקראות תוכנות ניידות, או באנגלית Portable Apps, והן יכולות לפעול ישירות מזכרונות ניידים. מה שטוב בהן היא העובדה העיקרית שאין צורך להסתבך עם התקנה ארוכה ומייגעת כדי להריץ אותן ובנוסף על כך הן שומרות את ההגדרות שלהן על-גבי הזיכרון הנייד. קחו לדוגמא את התוכנה CCleaner, תוכנה לניקוי המערכת ופינוי מקום, והתקינו אותה; אומנם ההתקנה מהירה, אך הגדרות הניקוי האישיות שלכם ישמרו רק במחשב שלכם. מה אם אתם רוצים לנקות הרבה מחשבים? או יותר טוב, מה אם פירמטתם את המחשב ואתם רוצים לנקות עוד קצת מידע, אבל אין לכם כוח עכשיו להגדיר את התוכנה שוב פעם מחדש? בשביל זה קיימות תוכנות ללא התקנה שנתמכות בדיסק און קי ויכולות לשמור עליו את ההגדרות האישיות שלכם. התוצאה המתקבלת היא תוכנה ששמורה בתוך הזיכרון הנייד והגדרותיה שמורות יחד איתה, ככה שחסכתם לכם זמן להגדיר אותה שוב פעם ואפילו להתקין אותה פעם אחר פעם. דרך אגב, ישנם זכרונות ניידים שמגיעים עם תוכנת U3 מובנית עליהם, שתפקידה העיקרי הוא לאפשר לתוכנות שאינן ניידות לשמור את הגדרותיהן בצורה ניידת, כך שיפעלו כאילו הן כן ניידות; דיסקונים כאלו נקראים זיכרון נייד U3.
USB חי - כן, התרגום קצת עקום, אך כעיקרון זה נקרא Live USB. התצורה USB Live מאפשרת לזיכרון נייד מכמעט כל סוג להפוך לזיכרון נייד חי, שבעצם מאפשר לו לטעון מערכת הפעלה שלמה מתוכו, כמו מערכות הפעלה Windows, עוד לפני שמערכת ההפעלה הקיימת במחשב עולה. להבדיל מהרצת מערכות הפעלה שמותקנות על המחשב, תצורת Live USB אינה שומרת את ההגדרות שמתבצעות בה ונועדה אך ורק כדי להריץ מערכת הפעלה בצורה חיה שתשמש את המשתמש לביצוע פעולות "באוויר". לדוגמא, אם אין באפשרותנו לגשת ל-Windows שלנו כתוצאה מתקלה מסוימת, נוכל להריץ Windows חי ודרכו לנסות לטפל ב-Windows הפגום. בנוסף על כך, מערכות הפעלה שונות מ-Windows, כמו אלו המבוססות לינוקס, למשל Ubuntu, מאפשרות להוריד גרסאות חיות של מערכת ההפעלה שלה למטרה שימוש מהיר, על-הדרך, וללא הצורך בהתקנה. אפשרות זו טובה אם אתם מעוניינים לבצע פעולה כלשהי שמצריכה עבודה בסביבת Linux, אבל אין לכם צורך להתקין את כל מערכת ההפעלה אלא רק להיעזר בה לכמה רגעים.
רדי-בוסט - תצורה זו, שנקראת באנגלית ReadyBoost, נתמכת במערכות ההפעלה Windows 7, Windows Vista, Windows 8 ולבטח גם העתידיות ומאפשרת לזיכרונות ניידים לקחת חלק בזיכרון המחשב. בכלליות, ReadyBoost נועד לסייע כאשר ישנו מחסור בזיכרון ומחליף את פעולת הדיסק הקשיח כממלא מקום. במילים פשוטות יותר, כאשר אין לכם מספיק זיכרון במחשב תוכלו לנצל דיסק און קי בשביל השלמת הזיכרון החסר.
Windows לדרך - מערכת ההפעלה הקרבה להגיע, Windows 8, מתוכננת להציע אפשרות בשם Windows To Go ובעברית, ווינדוס לדרך, שמאפשרת למשתמש להעתיק את מערכת ההפעלה Windows 8 לזכרון הנייד שלו, בנוסף למסמכים ולתוכנות שלו. אין יותר מדי פרטים טכניים או מפורטים מדי, כי אין לא תם פיתוח מערכת ההפעלה במלואו.

Share by: