תמיכה וטכני

תמיכה וטכני , תקנון אתר

ChinaTiv הינה חברה מובילה באיתור מוצרים מתקדמים, בייבוא ובבניית מיזמים עסקיים עבור חברות המעוניינות לאתר ,ליצר ולייבא מוצרים דיגיטאליים ומוצרים יחודיים מוצרי פרסום, מקדמי מכירות, גימיקים פרסומיים ורעיונות שיווקיים שיקדמו את העסק שלך צעד נוסף קדימה כל מוצרינו מיובאים בבלעדיות מהמזרח ומהעולם.

אנו מתמחים בייבוא , הפצה ומתן שרות למוצרים דיגיטליים מתקדמים, מוצרי פרסום וקד"מ, אביזרי רכב יחודיים ומתנות , בין לקוחותינו ניתן למצוא חברות היי-טק, בנקים, חברות תרופות , חברות ביטוח, חברות תקשורת , רשתות שיווק , מפיצים ועוד....

אפשרויות מיתוג מוצרים :

חריטה
חריטה מהי?
חריטה על מתנות וחריטה אומנותית נעשית בצורה ממוחשבת בצריבת לייזר ממוחשבת, על ידי מכונות לייזר לחריטה. חריטות לייזר אידיאליות ליצירת לוגו חברתכם והקדשות שונות ע"ג מוצרי-שי שונים ממתכת כגון דיסק און קי מתכתי ,אולרים, פנסים ועוד. אנו חורטים בלייזר על חומרים שונים כגון: עטים, מתכות ,עץ, זכוכית, סוגי פלסטיק ועוד , החריטה נותנת מימד יוקרתי ללוגו ולכיתוב על גבי המוצר ואינה נשחקת במקומות בהם קיים סיכוי שצבע יתגרד/ יישחק. חריטה על מתנות אפשרית כמעט על כל מוצר והתוצאה מדהימה. ביצוע לוגו איכותי בהשחרה וללא צבע לקבלת מוצר פרסומי איכותי לחלוקה ללקוחות.

הדפסה
מהן הדפסות משי?
הדפסת משי הוא הליך המשתמשים בו להדפסה על מגוון גדול של חומרים, החל מבד ועד לעץ. מדפסות תעשייתיות רבות משתמשות בהדפסת משי, בעיקר מכיוון שמדובר בהליך קל וזול, המבוצע היטב, ומניב הדפסות ברמת איכות גבוהה ביותר. על מנת להדפיס בשיטת הדפסת משי, יש להשתמש ברשת חוטים צפופה איכותית המתוחה בתוך מסגרת. בעזרת אמולסיה או פילם, אוטמים את האזורים בציור שרוצים שישארו ללא צבע, בכך הופכת הרשת לגלופה או לשבלונה מודולארית . העברת הצבע מן הרשת אל היצירה המיועדת להדפסה, נעשית על ידי "ניגוב" הצבע הסמיך שנמצא על הצד העליון של הרשת בעזרת מגב גומי. הדפסה על תיקים עם לוגו או סמל יחידה לפי בחירה ובאיכות הגבוהה ביותר, הדפסה על חולצות, תיקים, כובעים, וכל מוצר שליבכם חפץ,לחברות לצוותים ולקבוצות.
מהן הדפסות טמפון?הדפסת טמפון זו טכנולוגיה הנותנת פתרון הדפסה על שטחים קעורים, קמורים או כאשר שטח ההדפסה אינו ישר. שיטת דפוס הטמפון מיוחדת מועברת דבר הדפוס באמצעות כרית הטבעה על החומר עליו רוצים להדפיס, שיטה זו נותנת פתרונות הדפסה לכל סוגי המוצרים לרבות כפופים, שקועים, פנימיים, קמורים, עגולים מכל סוגי המתכות השונות: בקבוקי זכוכית, כוסות מכל הסוגים, פלסטיק ומוצריו במהירות ואיכות גבוהה. הדפסה ע״ג מארזים/מוצרים מכל הסוגים. 
 
ריקמה
רקמה מהי?
"ריקמה" - הינה מלאכת יד בה יוצרים קישוט בבד ע"י שזירת חוטים צבעוניים באמצעות מחט. רקמה ממוחשבת הינה פעולה של תפירת חוטים על גבי בדים שונים באמצעות תוכנות מחשב ייעודיות שמסוגלות להמיר טקסט וסמלים לתבניות מוכנות מראש של תפירה. הרקמה מהווה אלטרנטיבה להדפסת טקסט או סמלים ובמקרים רבים הבחירה ברקמה תהיה טובה יותר מאחר והרקמה אינה דוהה אפילו בשימוש רב, אינה מתבלה בכביסות ושומרת על צורתה ועיצובה המקורי. רקמת לוגו על מוצר פרסומי מבטאת יוקרה, מיצוב ומתנה בעלת ערך רב ללקוח המקבל. אנו מתמחים במגוון מוצרי פרסום אשר משלבים עיצוב העשוי מרקמה ממוחשבת. הרקמה הממוחשבת מאפשרת רקמה של סמלים מורכבים וטקסטים מיוחדים בקלות וללא התערבות ידנית, כאשר ניתן לרקום כל צורה על רוב סוגי הבדים. הרקמה הממוחשבת נעשית בדרך כלל לצרכי קישוט על גבי מגבות, חלוקים, כובעים, מצעים, שמיכות, ביגוד, תיקים רקומים לימי עיון והדרכה, תיקים בעלי רקמה ייחודית לכנסים יוקרתיים, צעיפים רקומים לכל אירוע. חולצות עם לוגו רקום, גופיות רקומות בלוגו חברה ועוד...PANTONE® and other Pantone, Inc. trademarks are the property of Pantone, Inc 


Share by: